Wellness

Není nic příjemnějšího, než se po celodenní lyžovačce prohřát v sauně nebo uvolnit namožené svalstvo při masáži. V penzionu Jahoda si můžete dopřát hned obojí. Nabízíme příjemný relax ve finské sauně a širokou škálu masáží ve vlastní masérně.

Sauna

Klasická finská sauna s ozvučením a možností venkovního ochlazování ve sněhu. Sauna je pro 4 - 5 os.

Masáže

Masáž je speciální procedura, která je využívána především k upevnění tělesného a duševního zdraví, k posílení organismu, ke zvýšení výkonnosti nebo k osvěžení po fyzické a psychické námaze či ke zlepšení celkového vzhledu, popřípadě k léčení nebo doléčování některých chorobných a poúrazových stavů.

Druhy nabízených masáží:

/ Klasická relaxační / Sportovní / Medová / Čokoládová / Lávové kameny /

Relaxační (regenerační) masáž - za zvuků relaxační hudby zažijete příjemnou a osvěžující terapii, která Vám dodá životní energii. Sportovní masáž pomáhá sportovci zbavovat se únavy nebo připravit se na podání plného výkonu.
Medová masáž - velmi účinná tradiční metoda zlepšující stav organismu. Specifické hmaty s pomocí domácího medu odstraňují toxiny z těla, omezují projevy stresu a redukují následky nezdravého životního stylu.
Čokoládová masáž - královna mezi masážemi, patří k luxusním tělovým kůrám. Je určená zákazníkům, kteří požadují maximální odpočinek a relaxaci celého těla. Naše čokoládová masáž obsahuje relaxační masáž zad s použitím palmového oleje s čokoládou a čokoládový zábal zad.
Masáž lávovými kameny patří mezi nejlepší terapie k relaxaci organismu. Provádí se pomocí speciálních masážních hmatů a za použití příjemně nahřátých kamenů, které se kladou na tělo masírované osoby.